LAJMI I FUNDIT:

Mauro Icardi flet për ndarjen nga Wanda Nara: Ajo po tallet në të gjithë botën

Mauro Icardi flet për ndarjen nga Wanda Nara: Ajo po tallet në të gjithë botën
Foto: Instagram

Futbollisti Mauro Icardi dhe modelja e menaxherja e lojtarëve, Wanda Nara, prej kohësh fliten për ndarjen e tyre.

Reklama

Sulmuesi i Galatasaray ka folur tashmë për këtë çështje përmes një live të bërë në Instagram.

Pavarësisht raportimeve të shumta, ata të dy janë të martuar akoma.

Futbollisti thotë se modelja, e cila është edhe menaxherja e sulmuesit, është tallur në mbarë botën për deklaratat publike që ka bërë për marrëdhënien e çiftit.

Wanda Nara dhe Mauro Icardi nënshkruajnë dokumentet e divorcit?
Lexo po ashtu Wanda Nara dhe Mauro Icardi nënshkruajnë dokumentet e divorcit?

“Fatkeqësisht Wanda Nara ka vendosur t’i japë fund lidhjes. Por ne jemi ende të martuar. Unë e njoh atë më mirë se kushdo. E di se çfarë lloj personi është dhe e kam mbrojtur gjithmonë. Por ajo po tallet në të gjithë botën. Për shkak të sjelljes, qëndrimeve të saj, nuk jam i disponueshëm për të vazhduar me këtë”, ka thënë ai në një live në rrjetin social, Instagram.

“Le të shohim se çfarë na dikton e ardhmja. Le të shohim nëse do të mbetet kështu apo nëse mund të bëhet diçka për fëmijët. Ata e dinë se çfarë baba jam, si jam sjellë me ta, edhe pse nuk janë të mitë. Fëmijët. Por unë i dua sikur të ishin të mitë. U dhashë gjithçka, e di çfarë njeriu jam me ta”, tha ai.

“Fëmijët janë të inatosur me të që i ka bërë publike të gjitha këto [mosmarrëveshjet me Icardin]… Unë kurrë nuk e kam bërë këtë, por nëse ajo dëshiron kështu, do ta bëj edhe unë. Valentino është 14 vjeç tani. dhe vëllezërit shikojnë lajmet, kanë Instagram, shikojnë Youtube… dhe është e dukshme që bëjnë pyetje për të gjitha këto diskutime”, tha reprezentuesi argjentinas.

Icardi dhe Nara kanë dy fëmijë bashkë, gjersa biondja ka edhe tre fëmijë me futbollistin Maxi Lopez. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Schwarzenegger tregon se nuk ishte zgjedhja e parë për ta luajtur Terminatorin

Schwarzenegger tregon se nuk ishte zgjedhja e parë për ta luajtur Terminatorin

Magazina
Kalo në kategori