LAJMI I FUNDIT:

Mariza Ikonomi prezanton për herë të parë partnerin

Mariza Ikonomi prezanton për herë të parë partnerin
Foto: Screenshot/Instagram

Artistja e njohur shqiptare, Mariza Ikonomi, ka prezantuar për herë të parë partnerin.

Ajo ka vendosur që për ‘Ditën Ndërkombëtare të Baballarëve’ të publikojë një imazh krah bashkëshortit.

Këngëtarja me këtë rast i ka bërë një dedikim të ndjerë duke e quajtur ‘babanë më të mirë’.


“Pas çdo babai të mirë është një nënë që rrotullon sytë, por akoma duke e dashur çdo moment”, u shpreh ajo.

Mariza Ikonomi bëhet nënë për herë të parë, vendos një emër të veçantë për të bijën
Lexo po ashtu Mariza Ikonomi bëhet nënë për herë të parë, vendos një emër të veçantë për të bijën

E njëjta tutje theksoi: “Urime Ditën e Baballarëve, partneri im në krim. Gëzuar për babanë më të mirë’.

Ikonomi rreth shtatë muaj më parë u bë nënë e një vajze për herë të parë.

Ajo dhe partneri Blendi Greco e pagëzuan vajzën e tyre me emrin, Melody. /Telegrafi/