Ka tash e sa ditë që spekulohet për një krizë në martesën Getoar Selimi dhe Marina Vjollca.

Ndonëse dyshja nuk u prononcuan rreth kësaj çështje, distanca e tyre në rrjetet sociale bëri që fansat të aludojnë për prishje të raporteve mes tyre.

View this post on Instagram

Çupa çupa me 👸🏼

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on Jun 27, 2019 at 10:04am PDT

Mirëpo duket se gjithçka po del të jetë e pavërtetë dhe këtë gjë e kanë konfirmuar vet çifti përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ka qenë reperi Getoar Selimi, ai i cili ka ndarë me ndjekësit e tij një fotografi, ku shfaqet mjaft i lumtur, teksa pranë ka edhe Marinën.

View this post on Instagram

Mahalla mood

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on Aug 23, 2019 at 10:47am PDT

“Mahalla mood”, ka shkruar Geti në mbishkrimin e kësaj fotografie, në të cilën nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta.

Përndryshe, reperi dhe prezantuesja e njohur kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë më 10 shtator të vitit 2017. /Telegrafi/