0Shares

Robert Berisha ka publikuar këngën e re, të cilën e ka sjellë të kompletuar me videoklip.

Kënga mban titullin “Margarita”, kurse muzikën e ka bërë Fitim Namani.

Nora dhe Roberti: "S'ka inatë" mes nesh, historia jonë është e mbushur me tinguj dhe dashuri (Foto/Video) Nora dhe Roberti: "S'ka inatë" mes nesh, historia jonë është e mbushur me tinguj dhe dashuri (Foto/Video)

Projekti është prodhim i Unix dhe pritet të pëlqehet nga fansat e Robertit.

Ana vizuale i është besuar produksionit VideoArt.

Në këtë projekt, Roberti vjen pas bashkëpunimit me gruan e tij, Nora Istrefi, që numëron 3.7 milionë shikime në YouTube. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)