0Shares

Ylli i Liverpoolit, Sadio Mane, thotë se  është shumë i lumtur në Ligën Premier edhe pse është i lidhur me një kalim te Real Madridi.

Mane, ka qenë i lidhur me kampionët e Evropës që pas ndeshjes finale ku humbën 3-1.

Senegalezi thotë së është i lumtur te Liverpooli dhe se nuk e kas menduar largimin, edhe pse të ardhmes nuk i dihet.

Sadio Mane i Liverpoolit (Getty Images)

“Jam shumë i lumtur te Liverpooli dhe kontrata ime ka edhe tri vite”.

“E thash, jam i lumtur te Liverpooli. Por të ardhmen nuk i dihet kurrë.

Mane (Getty)

Mane ka shënuar 10 gola në 29 ndeshje në Ligën Premier në sezonin që lamë pas.

Ai ka pasur paraqitje të mirë edhe në Ligën e Kampionëve./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)