LAJMI I FUNDIT:

Manchester City kërkon mbrojtës për janar, dy emra në listën e Guardiolas

Manchester City kërkon mbrojtës për janar, dy emra në listën e Guardiolas
Pep Guardiola. (Foto/Getty Images/Guliver)

Kampioni i Anglisë, Manchester City, do të kërkojë të bëjë transferime në mbrojtje që në janar.

Reklama

Pep Guardiola ia ka vënë syrin dy mbrojtsëve për afatin kalimtar të janarit, shkruan Fotospor.

Kjo pasi dy mbrojtës janë lënduar dhe do të mungojnë një kohë të gjatë, si Aymeric Laporte dhe John Stones.

Milan Skriniar . (Foto/Getty Images/Guliver)

Mësohet se emri në krye të listës është ylli i Interit, Milan Skriniar, i cili tash e disa vjet po tregon formë të lartë në Serie A.

Caglar Soyuncu . (Foto/Getty Images/Guliver)

Po ashtu jashtë mase pëlqehet edhe  futbollisti i Leicester City, Caglar Soyuncu, që duhet më lëhtë për tu blerë dhe ka treguar paraqitje të mira këtë sezon. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Ndërkombëtare
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Premier League
Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

La Liga
Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Premier League
I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

Premier League
Kalo në kategori