Megan Fox dhe Machine Gun Kelly kanë filluar të takohen që një kohë.

Muajin e kaluar ata bënë debutimin me një romancë dashurie dhe javën e fundit ata kanë folur për lidhjen që tanimë kanë krijuar.

Tani, dyshja kanë marrë një hap tjetër: zyrtarizmin e lidhjes në Instagram.

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly (Foto: YouTube)

MGK ndau fotografinë e parë të përbashkët të tyre në rrjetet sociale me përshkrimin: “isha duke pritur një kohë të gjatë të të gjej përsëri”.

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly shijojnë pushimet në resortin luksoz në Puerto Rico Megan Fox dhe Machine Gun Kelly shijojnë pushimet në resortin luksoz në Puerto Rico

Çifti, që punuan bashkë në këngën “Bloody Valentine” në maj – gjithashtu janë duke punuar në një film që titullohet “Midnight in the Switchgrass”.

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly (Foto: YouTube)

Lidhja e re e 34 vjeçares vjen pas ndarjes së saj nga partneri Brian Austin, me të cilin ishte në një romancë për më shumë se një dekadë.

Ky i fundit po ashtu pas ndarjes u raportua se ka filluar një lidhje të re me yllin e njohur televiziv, Courtney Stodden. /Telegrafi/

Megan Fox dhe Brian Austin Green (Foto: Getty Images/Guliver)