LAJMI I FUNDIT:

Luizi i tregon tatuazhet e tjera që kishte dedikim, Kiara: Mendova që isha e veçantë

Luizi i tregon tatuazhet e tjera që kishte dedikim, Kiara: Mendova që isha e veçantë

Çifti Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë padyshim banorët më të përfolur të edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania.

Reklama

Dyshja që prej javësh po e shijojnë romancën brenda shtëpisë së famshme kanë kaluar situate nga më të ndryshmet së bashku dhe me banorët e tjerë.

Krahas konflikteve të herë pas hershme dhe momente romantike, ata kalojnë kohë edhe duke zbuluar gjëra të reja për njëri-tjetrin.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Edhe në një diskutim që kanë bërë mbrëmë (e enjte), Luizi dhe Kiara kanë folur rreth tatuazheve që këngëtari shkodran ka në trup.

‘Lufta’ për Instagramin e Luizit, familjarët e këngëtarit konfirmojnë se të drejtat autoriale i kanë kaluar produksionit të BBVA
Lexo po ashtu ‘Lufta’ për Instagramin e Luizit, familjarët e këngëtarit konfirmojnë se të drejtat autoriale i kanë kaluar produksionit të BBVA

Luizi nuk ka hezituar t’i tregonte që ai më parë ka bërë dedikime edhe për ish-partneret dhe një të tillë e ka në njërin prej gishtërinjve.

“Kjo është tribal, kisha një emër të shkruar këtu, isha 19-20 vjeç, kalama, tatuazhi i parë, bëja tipin romantik, ta tregoj edhe emrin e saj sapo të dalim”, i ka treguar Luizi.

@bbvmoments #luizejlli #bbv #bbva #bbvipalbania #bbvip #bbv2 #bigbrothervip2 #tiktokalbania🇦🇱 #luizi #teamluiz #meluizin #big_brother #bigbrother #topchanel #oltagixhari ♬ original sound – bbv moments

Ndërkohë, moderatorja në anën tjetër nuk u duk se një gjë e tillë i pengon.

“E paske bërë rrugë me shkrimin e emrave, mendova që isha e veçantë”, i tha Kiara me shaka.

Kujtojmë që kohë më parë Luizi bëri një tjetër tatuazh dedikuar Kiarës duke skalitur në pjesën e brendshme të parakrahut syrin dhe firmën saj. /Telegrafi/