Këngëtarja dhe njëherësh prezantuesja, Luana Vjollca, vazhdon të jetë ndër më me trend në estradën shqiptar.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke mbajtur të azhurnuar fansat me postime nga përditshmëria.

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka marrë vëmendje me disa lëvizje provokuese.

View this post on Instagram

Guess…

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Aug 31, 2020 at 10:56am PDT

E veshur me një fustan të zi, Luana ka marrë poza të ndryshme para kamerës, ndërsa theksonte linjat trupore.

Me një makijazh të lehtë, Luana kishte vendosur që flokët e saj t’i lidh mbrapa kokës, duke lënë disa fije para fytyrës.

View this post on Instagram

Nese femrat behen bashke dhe e mbeshtesin njera-tjetren, nuk ka gje qe mund ti mposhti, nuk ekziston asnje gje qe nuk mund ta realizojme! Behu te forta e diljani vet se mundeni.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on Aug 27, 2020 at 12:19pm PDT

Sa i përket projekteve muzikore, këngëtarja para disa ditësh lansoi këngën “Locos” në bashkëpunim me Jay Santos. /Telegrafi/

https://www.youtube.com/watch?v=0wJAPrIDb6o