0Shares

Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca vazhdon të jetë shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan thuajse çdo ditë imazhe të ndryshme me fansat e saj, duke treguar diçka nga përditshmëria ose aktivitet me të cilat merret.

Luana, një 'bombë' e vërtet në fotografinë e fundit, fokuson të pasmet (Foto) Luana, një 'bombë' e vërtet në fotografinë e fundit, fokuson të pasmet (Foto)

Së fundmi, Luana ka publikuar disa video në InstaStory, ku shfaqet nën shoqërinë e mikeshës së saj në veturë.

Ndonëse ishte personi që po voziste veturën, Luana vallëzonte e tundjen pa pushim, duke bërë edhe lëvizje provokuese nën ritmet e muzikës.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Ajo shquhet për linjat atraktive dhe paraqitjen e saj, me të cilën çdo herë josh.

Përndryshe, këtë verë, Vjollca ka qenë më se e angazhuar me koncerte, veçmas pas plasimit të këngës së saj më të fundit “Benzina”, e cila është pritur mirë nga publiku. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)