LAJMI I FUNDIT:

LSDM: OBRM-PDUKM për 11 vjet e ka mbajtur shtetin të izoluar jashtë BE-së dhe NATO-s

LSDM: OBRM-PDUKM për 11 vjet e ka mbajtur shtetin të izoluar jashtë BE-së dhe NATO-s

Nuk ka dallim nga OBRM-PDUKM dhe mes Mickoskit dhe Gruevskit. Diskutojnë mes veti, por e mbajnë të njëjtin qëndrim për izolim, thuhen nga LSDM.

“OBRM-PDUKM për 11 vjet e ka mbajtur shtetin të izoluar jashtë BE dhe NATO-s. I madhi Gruevski ofronte monumente në vend të së ardhmes”, shtojnë nga LSDM.


Sipas tyre, tani kur kemi një shans historike për tu bërë pjesë e BE deri në vitin 2030 Nikola Gruevski përsëri punojnë kundër integrimin.

“Thjesht nuk mund t’u ofrojë njerëzve asgjë përveç pasigurisë”, thekson LSDM./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Bujar Osmani: Në 48 orët e ardhshme mund të ndodh një konflikt i madh në Lindjen e Mesme

Bujar Osmani: Në 48 orët e ardhshme mund të ndodh një konflikt i madh në Lindjen e Mesme

Politikë
Gjithçka nga vrasja e rëndë në Ferizaj, mjeku flet për gjendjen shëndetësore të 15-vjeçarit të plagosur

Gjithçka nga vrasja e rëndë në Ferizaj, mjeku flet për gjendjen shëndetësore të 15-vjeçarit të plagosur

Elfije Boletini
“Edhe një burrë që vranë një grua”, Osmani: Mjaft më me dënime qesharake

“Edhe një burrë që vranë një grua”, Osmani: Mjaft më me dënime qesharake

Lajme
Drejtoresha e Qendrës për Punë Sociale në Ferizaj tregon si ndodhi vrasja e gruas nga ish-bashkëshorti i saj

Drejtoresha e Qendrës për Punë Sociale në Ferizaj tregon si ndodhi vrasja e gruas nga ish-bashkëshorti i saj

Lajme
Gruaja e vrarë në Ferizaj një 21-vjeçare, vëllai i saj i plagosur 15-vjeçar

Gruaja e vrarë në Ferizaj një 21-vjeçare, vëllai i saj i plagosur 15-vjeçar

Kronika e Zezë
Serbia në fushatë kundër Kosovës në Këshillin e Evropës dhe kundër rezolutës së OKB-së për gjenocidin në Srebrenicë

Serbia në fushatë kundër Kosovës në Këshillin e Evropës dhe kundër rezolutës së OKB-së për gjenocidin në Srebrenicë

Lajme
Kalo në kategori