Reperja e njohur, Loredana është ndër emrat më të suksesshëm dhe më të komentuar në estradën shqiptare.

Por, fama e saj shtrihet edhe ne vendet gjerman-folëse dhe të shumta janë koncertet që ajo mban për fansat e saj të shumtë.

Një koncert të radhës, reperja 26-vjeçare e ka mbajtur edhe së fundmi në të cilin nuk ka mundur t’i kontrolloi emocionet teksa shpërthen në lot gjatë performancës në skenë.

Foto: Loredana (TikTok)

Video të shumta kanë qarkulluar në rrjetet sociale, ku reperja shqiptare shihet e ulur në të dy gjunjët dhe e përlotur.

Foto: Loredana (TikTok)

Nuk ka munguar përkrahja e publikut dhe valltarëve që e shoqëruan në skenë të cilët duartrokitur për t’i dhënë përkrahjen e tyre në këtë moment emocional për artisten.

Reklama
Reklama
Loredana Zefi merr vëmendje me postimin e fundit: Donin që të ‘shisja’ ish-partnerin tim, kisha shumë urrejtje Loredana Zefi merr vëmendje me postimin e fundit: Donin që të ‘shisja’ ish-partnerin tim, kisha shumë urrejtje

Kujtojmë që vetëm pak ditë më parë Loredana ka bërë një postim në Instagram në të cilin fliste për jetën private deh sfida që ka kaluar.

Foto: Loredana (TikTok)

Reperja theksoi që ka marrë shumë urrejtje teksa mes tjera tha se madje i është kërkuar që ta ‘shiste’ edhe ish-partnerin e saj, duke lënë të kuptohet se bëhej fjalë për Mozzikun me të cilin ishte në lidhje prej vitesh dhe bashkë kanë një vajzë. /Telegrafi/

@showshqip Loredana perlotet ne koncert #fyp #loredana #germany #koncert #hurt #albania #foryoupage #virall #sad #emotional #deutschland ♬ original sound – favsoundds