Reperja e njohur, Loredana Zefi, vazhdon të jetë shumë e komentuar në media.

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

View this post on Instagram

🍀

A post shared by Loredana (@loredana) on Nov 12, 2019 at 5:25am PST

Së fundmi, reperja vendosi që duke qenë shumë e lidhur me fansat e saj, të publikojë një fotografi për ta e cila mund t’u ketë ngjallur kureshtje.

Bëhet fjalë për fotografinë e saj të pasaportës, të cilën ajo e ka realizuar së fundmi.

Foto: Loredana Zefi/InstaStory

Ndërkohë që po aplikon pasaportë, mediat zvicerane për Loredanën kishin raportuar muaj më parë se ajo nuk ka nënshtetësi të Zvicrës.

Kjo ishte bërë e ditur në muajin maj, atëherë edhe kur shpërtheu skandali, ku një çifti zviceran rreth të pesëdhjetave e paditën reperen nga Ferizaj për kanosje, vënie në lajthitje, dhe zhvatje parash në shuma enorme. /Telegrafi/