Ka tash e sa kohë që përflitet për një lidhje mes futbollistit shqiptar Liridon Krasniqi dhe një bukurosheje nga Peja.

Megjithatë deri më tani një konfirmim nga vet dyshja në lidhje me këtë çështje nuk pasur.

Por aludimet morën fund mbrëmjen e së shtunës, kur vet Krasniqi publikoi fotografinë përkrah vajzës që ia ka rrëmbyer zemrën.

Zbulohet lidhja e re e futbollistit Liridon Krasniqi me bukuroshen nga Peja Zbulohet lidhja e re e futbollistit Liridon Krasniqi me bukuroshen nga Peja

Bukuroshja Agonita, prejardhja e së cilës është nga Peja, duket mjaft e lumtur teksa pozon në krahët e të dashurit të saj të ri, duke konfirmuar kështu fejesën.

View this post on Instagram

A post shared by MATDON (@liridonkrasniqi_8)

“Të dua”, ka qenë mbishkrimin që ka shoqëruar fotografinë e çiftit, e që është pasuar me pëlqime dhe komente të shumta nga ana e ndjekësve.

Reklama

Liridon Krasniqi përndryshe është mjaft i suksesshëm në fushën e gjelbër dhe vazhdon të luajë për Kombëtaren e Malajzisë – vend në të cilin edhe jeton prej vitesh. /Telegrafi/

Reklama

Foto: Liridon Krasniqi/Instagram

Foto: Liridon Krasniqi/Instagram

Foto: Liridon Krasniqi/Instagram

Foto: Liridon Krasniqi/Instagram