Këngëtarja Linda Halimi po vazhdon të jetë në top formë sa i përket linjave trupore.

Që nga koha kur humbi peshën e madhe, Linda ka arritur që të kthehet tashmë në frymëzim për të tjerët, se si një person me ushtrime dhe përkushtim mund të largojë kilogramët e tepërt nga trupi.

Tani ajo është shumë e kujdesshme që të ndjek me rregull ushtrimet në palestër, në mënyrë që të ketë një figurë trupore sa më perfekte.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Në imazhin e fundit të publikuar në InstaStory, Linda ka treguar ushtrimet që bën për të formësuar të pasmet e saj.

Foto: Linda Halimi/InstaStory

Ndonëse tashmë nënë e një vajze, këngëtarja Halimi po arrin që të ketë hire të mira trupore edhe pak muaj pas lindjes.

Ndërkohë, ajo ka paralajmëruar se shumë shpejt pret edhe që t’i rikthehet muzikës me një projekt të ri muzikor. /Telegrafi/