0Shares

Basketbollisti më i mirë në botë, LeBron James, ka përkrahur publikisht reperin French Montana.

Montana është reperi më i mirë i momentit dhe lansimi i albumit të tij “Jungle Rules” u prit mirë nga të gjithë adhuruesit.

Speciale: Së shpejti dueti i Era Istrefit me French Montanan Speciale: Së shpejti dueti i Era Istrefit me French Montanan

Tash është LeBron James ai që ka publikisht ka përkrahur French Montanan, një muaj para publikimit të duetit të Era Istrefit me superyllin e hip hopit.

French Montana këtë vit realizoi po ashtu projektin “Unforgettable” që është bërë hit botëror. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)