0Shares

Milani do të synojë të arrij edhe fitoren e tretë rresht në kampionatin italian.

Rosonerrët do të jenë mysafirë të skuadrës së Lazios, e cila në dy xhirot e kaluara ka marrë një fitore dhe një barazim

Tashmë te dyja skuadrat kanë publikuar edhe formacionet respektive, ku trajneri Luciano Spalleti ka bërë ca ndryshime të vogla në ekipin titullar. /Telegrafi/

Lazio: Strakosha; Wallace, De Vrij, Radu; Basta, Leiva, Parolo, Lulic; Milinkovic-Savic, Alberto; Immobile

Milan: G Donnarumma; Calabria, Bonucci, Musacchio, Rodriguez; Kessie, Biglia, Montolivo; Suso, Cutrone, Borini

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)