LAJMI I FUNDIT:

Lansohet dueti i Esttos dhe Sonit, një këngë verore me klip që i përshtatet sezonit

Lansohet dueti i Esttos dhe Sonit, një këngë verore me klip që i përshtatet sezonit
(Foto: Screenshot/YouTube/ESTTO)

“Amante” është titulli i këngës më të re, të cilën e kanë publikuar në duet, Estto dhe Soni Malaj.

Ernest Zeka (emri i vërtetë i Esttos) është kujdesur për muzikën dhe po ashtu e ka shkruar tekstin e kësaj kënge.

Për anën vizuale është kujdesur BUG Production që e ka xhiruar videon muzikore.

View this post on Instagram

A post shared by E S T T O (@estto_)

Duke qenë se jemi në sezonin e verës edhe xhirimet e klipit janë bërë në plazh për t’u përshtatur me këtë periudhë të vitit.

Soni dhe Estto janë në përgatitje të duetit
Lexo po ashtu Soni dhe Estto janë në përgatitje të duetit

Në videon muzikore, Soni ka ardhur me dukje tërheqëse dhe atraktive në vallëzimet e saja. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismaili publikon imazhin e përmendores nudo të Mbretëreshës Teutë: Në religjion femrat janë të mbuluar, si ma komentoni këtë

Adelina Ismaili publikon imazhin e përmendores nudo të Mbretëreshës Teutë: Në religjion femrat janë të mbuluar, si ma komentoni këtë

Magazina
Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Magazina
Nisin xhirimet e

Nisin xhirimet e "O Sa Mirë" për sezonin rikthyes

Magazina
Grimeri Dario Doka befason me deklaratën e tij për Meriton Mjekiqin: Më ftoi për një marrëdhënie katërshe në hotel

Grimeri Dario Doka befason me deklaratën e tij për Meriton Mjekiqin: Më ftoi për një marrëdhënie katërshe në hotel

Magazina

"Tradhtia është prerje në besë, të dënohet me burg" - përplasen Romeo dhe Heidi në debatin e tyre brenda shtëpisë

Magazina
Nuk u mjaftua nga martesa me sipërmarrësin gjerman dhe lidhja me futbollistin e njohur - Edona James tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Nuk u mjaftua nga martesa me sipërmarrësin gjerman dhe lidhja me futbollistin e njohur - Edona James tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Magazina
Kalo në kategori