Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri, vazhdon të jetë një emër shumë i pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ai është shumë aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi nga ngjarjet që përshkojnë jetën e tij të përditshme.

Së fundmi, Tahiri ka publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi bashkë me familjen, ku shihen teksa gëzojnë së bashku veturën e tyre më të re.

Vetura më e re e Labinot Tahirit (Foto: Labinot tahiri/Instagram)

Ai ka blerë një veturë të re luksoze të tipit “Mercedes”, pamjet e së cilit i ka ndarë me ndjekësit e tij përmes disa fotografive.

Vetura më e re e Labinot Tahirit (Foto: Labinot tahiri/Instagram)

Labi ka shkruar se është i lumtur që të gjitha të arriturat në jetën e tij po i bën me punë dhe djersë – të mira këto që po i gëzon familja e tij.

“Sa herë qê deshta dhe dua, mund ta fillojë jetên me gjêra të reja e me veprime tê reja, por ama isha dhe jam modest dhe kam ngurruar gjithmonë tê dalë nga vetja gjatë jetês sime! Si unê , janë edhe familja ime, por prap me punë, mund e ndjersë po e jetojmë një jetë normale për vete , por duke dhuruar shumë shumë edhe për të tjerë se Zoti jep kur dhuron, e jo vetëm kur merr( SPROVA IMEE E JETES). Mbi të gjitha një gjë e di mirë! Kur Zoti do, mund të na i dhurojë dhe të na i marrê të gjitha, por kur e jep uroj ta gëzojmë ashtu si duan shumë njerëz si ju, si familjarë e shoqêri në rrethin tonë! E gëzofshi familje e dashur, Labinot Tahiri, Ferizaj Kosovê e Shqipêrisë”, ka shkruar Labinot Tahiri në Instagram. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Sa herë qê deshta dhe dua, mund ta fillojë jetên me gjêra të reja e me veprime tê reja, por ama isha dhe jam modest dhe kam ngurruar gjithmonë tê dalë nga vetja gjatë jetês sime! Si unê , janë edhe familja ime, por prap me punë, mund e ndjersë po e jetojmë një jetë normale për vete , por duke dhuruar shumë shumë edhe për të tjerë se Zoti jep kur dhuron, e jo vetëm kur merr( SPROVA IMEE E JETES). Mbi të gjitha një gjë e di mirë! Kur Zoti do, mund të na i dhurojë dhe të na i marrê të gjitha, por kur e jep uroj ta gëzojmë ashtu si duan shumë njerëz si ju, si familjarë e shoqêri në rrethin tonë! E gëzofshi familje e dashur⭐️ Labinot Tahiri, Ferizaj Kosovê e Shqipêrisë. @elton_tahiri @milottahiri @hanajakupitahiri @autosherreti

A post shared by Labinot Tahiri FKSH✨ (@labinottahiriofficial) on Dec 26, 2019 at 8:26am PST