Kylie Jenner dhe shoqja e saj më e mirë, Anastasia ‘Stassie’ Karanikolaou vazhduan të promovojnë bashkëpunimin e tyre të parë në grim me një foto të re të dyshes në Instagram.

Themeluesja e “Kylie Cosmetics”, 24 vjeç, dhe bashkëthemeluesja e “Sunny Vodka”, 25 vjeç, treguan të pasmet e tyre me fustane latex rozë dhe blu të përqafuar me figura.

Dyshja pozoi anash teksa shikonin kamerën, me Kylie që përqafoi shoqen e saj të mrekullueshme nga pas, me një dorë të vendosur në ijë.

Yjet mbanin gjithashtu paruke që ishin të koordinuara me veshjet e tyre të ndezura, si dhe me majat e thonjve në ngjyrë rozë dhe blu.

Fotoja e mrekullueshme u postua në llogarinë e “Kylie Cosmetics”, me një njoftim se bashkëpunimi i ri do të publikohej më 13 qershor në ‘websiten’ e Kyliet.

Mikeshat njoftuan për herë të parë linjën e tyre të re të grimit të martën mbrëma, me një foto të tyre me të njëjtat ngjyra pastel.

“Fillova të ëndërroja për këtë bashkëpunim disa vite më parë dhe më në fund e realizuam atë”, shkroi në mbishkrim nëna e dy fëmijëve.

“Ishte kaq e veçantë krijimi i kësaj me miken time më të mirë”, tha ajo.

Koleksioni do të përmbajë pesë produkte me botime të kufizuara, duke përfshirë një duo me shkëlqim, një kuti buzëkuqësh, një pluhur ndriçues dhe dy stilolapsa të lëngshëm për sy.

Stassie gjithashtu shkoi në Stories e saj në Instagram për të ndarë një pamje paraprake të paketimit ku ajo dhe Kylie pozonin me kostume trupore dhe të veshura me taka me platformë jashtëzakonisht të larta me lidhëse.

Një tjetër pamje paraprake e paketimit të postuar në InstaStoryn e Kyliet shfaqet dy miket duke parë në mënyrë joshëse kamerën.

Kylie gjithashtu i uroi ditëlindjen e Stasie – e cila mbushi 25 vjeç të enjten(9 qershor) – me një foto që shfaqte ato të dyja me pallto blu dhe portokalli.

"Kam kaluar një jetë duke mbrojtur dhe ndërtuar markën time”, Kylie Minogue flet për luftën ligjore me Kylie Jenner për markën "Kylie" "Kam kaluar një jetë duke mbrojtur dhe ndërtuar markën time”, Kylie Minogue flet për luftën ligjore me Kylie Jenner për markën "Kylie"

“Gëzuar ditëlindjen për Anastasia ime”, ka shkruar ajo duke shtuar tre emoji me zemër të bardhë. “Të dua përgjithmonë dhe përtej kësaj”.

Ndonëse shoqe fëmijërie që kur ishin 10 vjeç, Stassie u bë shoqëruesja e themelueses së “Kylie Cosmetics” pas përplasjes së saj me ish-miken më të mirë Jordyn Woods.

Përveç bashkëpunimit të mëparshëm me të pesë motrat dhe nënën e saj, Kylie gjithashtu kishte publikuar një koleksion “Kylie x Jordyn Woods”.

Megjithatë, marrëdhënia e tyre u ndërpre pasi u publikua lajmi se basketbollisti Tristan Thompson, 31 – i cili ishte në lidhje atë kohë me gjysmëmotrën e madhe të Kylie, Khloe Kardashian u fotografua duke u puthur me Jordyn në një festë. /Telegrafi/