LAJMI I FUNDIT:

Ky është super goli i shënuar nga Hajdari i Trepçës ‘89 (Video)

Ky është super goli i shënuar nga Hajdari i Trepçës ‘89 (Video)

Fiton Hajdari është futbollisti i parë që shënon një gol për skuadrat kosovare në kupat e Evropës.

Reklama

Sulmuesi i Trepçës ’89, nori një top afër zonës dhe me një goditje të fortë dhe të bukur shënoi në portën e Vikingur.

Trepça ’89 është duke pësuar humbje 2-1 ku kanë mbetur dhe 15 minuta lojë.

Rezultati aktualë është i mirëseardhur për mitrovicasit, ndërsa ndeshja kthyese në stadiumin Adem Jashari do ta zbulojë skuadrën që do të kaloj tutje. /Telegrafi/