LAJMI I FUNDIT:

Kroacia dhe Skocia po luajnë baras pas 45 minutave të para

Kroacia dhe Skocia po luajnë baras pas 45 minutave të para

Kroacia dhe Skocia janë duke e zhvilluar një ndeshje fantastike në Hampden Park të Glasgow.

Reklama

Pas 45 minutave të para, dy Kombëtaret janë duke barazuar me rezultat 1-1.

Kroatët ishin të parët që kaluan në epërsi, me golin e Vlasic pas asistimit nga Ivan Perisic në minutën e 17-të për 1-0.

Gjithsesi krejt në fund të pjesës së parë, ishte McGregor që barazoi shifrat në 1-1 për skocezët.

Si kroatëve ashtu edhe skocezëve vetëm fitorja i bën punë, pasi barazimi do të bënte që të dyja skuadrat të eliminohen. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Arbnor Muja shënon golin e parë në Ligën e Kampionëve - driblim dhe goditje e saktë që përfundoi në rrjetë

Arbnor Muja shënon golin e parë në Ligën e Kampionëve - driblim dhe goditje e saktë që përfundoi në rrjetë

Liga e Kampionëve
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Bellingham pyetet nga gazetarët se kush është futbollisti më i mirë në botë? Përgjigja e tij i befason të gjithë

Bellingham pyetet nga gazetarët se kush është futbollisti më i mirë në botë? Përgjigja e tij i befason të gjithë

La Liga
Dalin pamjet nga reagimi i Bellingham ndaj goditjes së Valverdes që përfundoi me auto-gol nga Meret

Dalin pamjet nga reagimi i Bellingham ndaj goditjes së Valverdes që përfundoi me auto-gol nga Meret

Liga e Kampionëve
Kupa e Botës 2030 do të zhvillohet në gjashtë shtete dhe tre kontinente

Kupa e Botës 2030 do të zhvillohet në gjashtë shtete dhe tre kontinente

Ndërkombëtare
Perez po bëhet gati për transferimin e madh - shumë i dashur nga tifozët e Real Madridit

Perez po bëhet gati për transferimin e madh - shumë i dashur nga tifozët e Real Madridit

La Liga
Kalo në kategori