LAJMI I FUNDIT:

Koke dhe Alderde më të mirët: Notat e lojtarëve, Atletico Madrid 1-1 Getafe

Koke dhe Alderde më të mirët: Notat e lojtarëve, Atletico Madrid 1-1 Getafe

Atletico Madridi ka luajtur baras me Getafen me rezultat 1-1 në kuadër të javës së 20-të.

Angel Correa  dhe Enes Unal shënuan golat në këtë ndeshje.

Koke ishte më i miri te vendasit me notën 7.3.

Në anën tjetër më i miri ishte Omar Alderede me notën 7.6.

Ky barazim e mban Atletico Madridin në vendin e katërt me 35 pikë, ndërsa Getafe tani ka 18 pikë.

Notat e lojtarëve të Atletico Madridit dhe Getafes

/Telegrafi/