LAJMI I FUNDIT:

Kley, Robert Berisha dhe Fabio publikojnë këngën e re “T’kam Dasht”

Kley, Robert Berisha dhe Fabio publikojnë këngën e re “T’kam Dasht”
Kley Ft. Robert Berisha x Fabio sjellin këngën e re "T' kam dasht" (Foto: YouTube)

Këngëtari i njohur i estradës shqiptare, Robert Berisha, ka publikuar këngën e re të titulluar “T’kam dasht”.

Reklama

Ai vjen në bashkëpunim me Kley dhe Fabio, projekti i të cilëve është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Tekstin e ka shkruar vet Kley, kurse për miksimin dhe masterizimin është përkujdesur Duobass.Records dhe Eno.

Kley Ft. Robert Berisha x Fabio sjellin këngën e re “T’ kam dasht” (Foto: YouTube)

Artistët shqiptarë vijnë me një paraqitje mjaft atraktive, ndërkohë që videoklipi i është besuar “Elmo Creative”.

Të gjitha lajmet nga Robert Berisha
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Robert Berisha

Kënga tanimë gjendet në kanalin zyrtar, YouTube dhe besohet se do e ketë suksesin e merituar nga publiku.

Roberti vazhdon të jetë mjaft aktiv edhe në mbrëmje e koncerte të ndryshme muzikore, ndër artistët më të kërkuar në trojet shqiptare dhe më gjerë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të

Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të "Versace"

Magazina
Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Magazina
Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Magazina
Kalo në kategori