Ylli i famshëm televiziv, Kim Kardashian dhe bashkëshortin i saj, Kanye West, po festojnë përvjetorin e tyre të gjashtë të martesës.

39-vjeçarja është martuar me reperin që nga viti 2014, të cilët mbajtën një ceremoni ekstravagante të kompletuar me pllaka ari, shkruan Mirror.

Kim është gruaja për e parë për Kanye, ndërsa ai është i treti me radhë, pasi bukuroshja ka qenë e martuar me Damon Thomas dhe Kris Humphries në të kaluarën.

View this post on Instagram

6 years down; forever to go Until the end

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on May 24, 2020 at 3:01pm PDT

Por, e kaluara nuk është më në mendjen e Kim. Ajo përmes rrjetit social Instagram ka ndarë disa fotografi, teksa shihet e përqafuar me bashkëshortin.

Kim Kardashian rikthehet me pozat për të cilat është e njohur Kim Kardashian rikthehet me pozat për të cilat është e njohur

“Gjashtë vite, përgjithmonë, deri në fund”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografive.

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on May 5, 2020 at 10:26am PDT

Një gjë e tillë ka ndaluar spekulimet të cilat pretendonin se dyshja janë në një krizë martese. /Telegrafi/