Kim Kardashian është duke kaluar përmes një divorci me Kanye West, ndërsa vazhdon fakultetin juridik dhe bizneset e saj të ndryshme dhe duke rritur katër fëmijë si dhe duke mbikëqyrur përfundimin e serialit “Keeping Up With The Kardashians”.

Dhe në një imazh të ri të postuar në llogarinë e saj në Instagram të martën, 40-vjeçarja dukej pak e trishtuar, ndërsa pozonte në një mur guri brenda rezidencës së nënës së saj, Kris Jenner, në Palm Springs, Kaliforni.

“PradaBae”, shkroi ajo në mbishkrimin e fotografisë, duke reklamuar kështu veshjet e kësaj marke në trupin e saj, shkruan DailyMail.

Foto: Kim Kardashian/Instagram

Banorja e Calabasas, Kaliforni nuk arriti të dhurojë aq buzëqeshje ndërsa ishte grimuar me rrathë të errët nën sy, gjë që i bëri fansat të mendonin se ajo ishte e lodhur.

Ajo i kishte lënë flokët e saj të gjatë të zinj mbi supe, pas asaj që duket sapo ishte zgjuar nga gjumi.

Ylli gjithashtu nuk kishte këpucë të veshura pasi tregoi një pedikyr të bardhë dhe manikyr.

Foto: Kim Kardashian/Instagram

Veshja dukej si një ansambël vjeshte me një bluzë të thellë ngjyrë gështenjë mbi një palë sytjena, kombinuar me një palë pantallona të gjera të bardha dhe jeshile me xhepa anash.

Një këmbë u ngrit me këmbën e saj pranë murit dhe një dorë ishte përsëri për ta mbështetur.

Ky është një ndryshim nga të gjitha fotografitë me bikini që ajo ka shpërndarë gjatë këtij viti në Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Bukuroshja e cila mbushi 40 vjeç në tetor, nuk është parë shumë e buzëqeshur në fotografitë e fundit.

Shumica e kohës nuk ka lënë një mbishkrim për të treguar se ku është, dhe shpesh imazhet që publikon janë më të vjetra. /Telegrafi/