LAJMI I FUNDIT:

Kida, MC Kresha dhe Lyrical Son sjellin këngën e re “Fluturu”

Kida, MC Kresha dhe Lyrical Son sjellin këngën e re “Fluturu”
Foto: Screenshot/YouTube
Reklama

Kida, MC Kresha dhe Lyrical Son, kanë prezantuar ditën e sotme (e enjte) projektin e ri muzikor.

“Fluturu” mban titullin kënga e re, të cilën e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale.


Teksti është shkruar nga vet artistët në bashkëpunim me reperin Elinel, gjersa për muzikën dhe producimin u kujdes Bigdeal Records.

Foto: Screenshot/YouTube

Videoja ndërkohë është realizuar nga Sekuencë.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Kënga e tyre tashmë ndodhet në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të Orhidea Latifit (emri i vërtetë).

Foto: Screenshot/YouTube

Të njëjtit janë shumë të angazhuar edhe me mbrëmje e koncerte gjatë kësaj periudhe.

Kida vlen të ceket se ka lansuar edhe dy projekte në këtë verë: “Uru” dhe “Forever Together” me Mozzik. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Është nga Tirana dhe jeton në New York - zbulohet shqiptarja që ia ka thyer zemrën reperit Drake dhe ka frymëzuar klipin e tij të fundit?

Magazina
“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

“A do e kishe problem që një burrë ta prekte partneren tënde nga të pasmet?”, Buci vihet në siklet nga pyetja gjatë darkës së të nominuarve

Magazina
Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Lumbardhi: S’më pengon e kaluara e Albyt, e ka ushqyer familjen me atë punë - e vlerësoj për guximin

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Letër për çdo banor: Darka emocionale nga

Letër për çdo banor: Darka emocionale nga "Izi’s Apartment 197" për banorët e nominuar në Big Brother VIP Kosova

Izi's Apartment 197
Kalo në kategori