Po vazhdon të përflitet akoma skandali i mikes së ngushtë të familjes Kardashian/Jenner, Jordyn Woods. Kjo e fundit ishte zënë mat me të dashurin e Khloe Kardashian, Tristan Thompson, me të cilin bukuroshja ka një vajzë me të.

Reklama

Skandali Tristan me Jordyn është komentuar edhe këtë të diel në episodin e ri të Keeping up with the Kardashians“. Gjysma e parë e këtij sezoni u hap me Khloe duke treguar se ajo përjetoi migrenë për dy muajt e fundit. Ajo gjithashtu ishte në procesin e transferimit në një shtëpi me qira, ndërsa e rinovoi rezidencën e saj të Calabasas.

Khloe Kardashian (Foto: Joe Scarnici/Getty Images for Fortune)

Reklama

“Disa ditë ndihem mirë dhe nuk jam e lodhur dhe nuk kam dhimbje kohe. Dhe pastaj të nesërmen më mërzit gjëja më e vogël”.

Reklama

“Koka ime është bërë lëmsh sepse është goditur për kaq gjatë dhe është e tmerrshme”, citohet të ketë thënë Khloe.

Nga ana tjetër, ajo ka rrëfyer se Tristan i kishte thënë se do të bënte vetëvrasje pas atij skandali me miken e ngushtë të tyre, pasi kjo gjë nuk dëshiroi që të ndodhte.

Theksojmë se Kardashian është duke punuar në projekte të tjera të modës. /Telegrafi/