0Shares

Është hedhur shorti i gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve.

Kësisoj do të kemi një derbi madrilen, mes Real Madridit dhe Atletico Madridit.

Ndërkohë ndeshja tjetër gjysmëfinale do të jetë ajo mes befasisë së këndshme, Monacos dhe kampionëve të Italisë, Juventusit.

Ndeshjet e para gjysmëfinale do të zhvillohen me 2 dhe 3 maj.

Ndeshjet e kthimit do të zhvillohen një javë më vonë, ku do të luajnë me 9 dhe 10 maj. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)