LAJMI I FUNDIT:

“Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë”, Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

“Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë”, Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh
Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

Santiana Maloku, e shquar për bukurinë në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova”, ka ndarë me banorët disa nga historitë e saj të mëparshme që kanë prezantuar një anë tjetër të saj – një të shkuar të mbushur me agresivitet dhe përplasje fizike.

Në rrëfimet e saj të fundit, Santiana ka zbuluar përvojat e saj të ndryshme në të cilat ka qenë pjesë e grindjeve dhe rrahjeve me persona të ndryshëm gjatë viteve të saj.

Në një rrëfim të sinqertë dhe të hapur, me Besin dhe Albën në dhomën e gjumit, Santiana foli për një rast kur e takoi një shoqe të saj pas shumë kohësh.

Gjatë këtij takimi rastësor pas shumë vitesh, shoqja e saj i prezantoi bashkëshortin, i cili, i papritur për të, ishte një nga djemtë që Santiana kishte rrahur vite më parë.

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup
Lexo po ashtu Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

“Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë”, i kishte thënë bukuroshja nga Gjakova shoqes së saj, ajo duke treguar për një ngjarje të çuditshme që lidhet me të shkuarën e saj.

Santiana përndryshe edhe gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova ka treguar sjellje të ashpra dhe agresive.

Në spektaklin e së hënës asaj iu tërheq vërejtja nga produksioni për shkak se në një moment kishte sharë me fjalë banale gjatë transmetimit direkt, opinionistin Bledi Mane. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Magazina
Rrëfeu për dhunën e ushtruar nga ish-bashkëshorti, Xhuli i del në mbrojtje Drenusha Latifit: Bravo për zërin dhe mesazhin që po shpërndan

Rrëfeu për dhunën e ushtruar nga ish-bashkëshorti, Xhuli i del në mbrojtje Drenusha Latifit: Bravo për zërin dhe mesazhin që po shpërndan

Magazina
Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Magazina
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Magazina
Naser Qeli njofton një projekt filmik - pjesë e tij do të jenë edhe disa ish-banorë të Big Brother VIP Kosova 2

Naser Qeli njofton një projekt filmik - pjesë e tij do të jenë edhe disa ish-banorë të Big Brother VIP Kosova 2

Magazina
Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Magazina
Kalo në kategori