LAJMI I FUNDIT:

Keni nivel të lartë inteligjence nëse arrini ta gjeni macen ne fotografi

Keni nivel të lartë inteligjence nëse arrini ta gjeni macen ne fotografi

Sigurisht keni shikim të mprehtë dhe nivel të lartë inteligjence, e nëse arrini ta gjeni macen e kamufluar duke qëndruar e ulur në një tepih, tregon se jeni i rrallë.

Macja me lara bardhezi me gjatë ua ka vështirësuar punën atyre që deshën ta gjejnë, pasi larat në trup përshtateshin me ngjyrën e tepihut në fotografi, transmeton Telegrafi.

Por nëse i kushtoni vëmendje dhe e shikoni mjaft mirë fotografin, do të duhej ta gjeni macen.


Madje vetëm ata me shikim të mprehtë dhe këmbëngulës mund ta zbërthejnë këtë “iluzion optik”.

Iluzionet optike janë një mënyrë e përkryer ta sfidoni veten, dhe ato shpesh bëhen virale në rrjetet e ndryshme sociale. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Fun
Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Interesante
Baba Vanga e parashikoi se jeta e Trumpit do të jetë në rrezik?

Baba Vanga e parashikoi se jeta e Trumpit do të jetë në rrezik?

Interesante
Truku interesant që ua bën më të lehtë këputjen e ngjitësit

Truku interesant që ua bën më të lehtë këputjen e ngjitësit

Interesante
Moment i rrallë i jetës së egër: Hiena i dorëzohet luaneshave

Moment i rrallë i jetës së egër: Hiena i dorëzohet luaneshave

Interesante
Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Virale
Kalo në kategori