Kejvina Kthella është padyshim ndër modelet më komentuara dhe njëherësh të pëlqyera.

Ajo ka arritur që të rrëmbejë zemrat e mijëra fansave, të cilët e përkrahin në mënyrë të vazhdueshme.

Për shkak të bukurisë dhe sharmit që ajo përçon përmes fotosesioneve, ka bërë që të jetë një modele tejet e suksesshme.

Sidoqoftë kësaj, në një postim në rrjetin social Instagram, ajo ka ngjallë reagime pozitive të fansave.

Bukuroshja bionde u shfaq me një fustan vezullues, që bënte t’i theksoheshin tiparet e bujshme trupore.

View this post on Instagram

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella)

“Jam unë, sheqeri”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Sa i përket makijazhit dhe flokëve, Kejvina kishte zgjedhur modelet më të përsosura ndonjëherë. /Telegrafi/