0Shares

Ata janë pa dyshim meshkujt më seksi të Hollywoodit.

Tom Cruise, Johny Depp, Brad Pitt dhe Collin Farrell, sa njëri, sa tjetri për çdo vit janë përzgjedhur nga revistat e ndryshme si meshkujt më “hot”.

Aktorët fëmijë që luajtën në filmat horror, por që vështirë do t’i njihni sot (Foto) Aktorët fëmijë që luajtën në filmat horror, por që vështirë do t’i njihni sot (Foto)

Vitet kalojnë, por gjinia e bukur vazhdon t’i adhurojë ende.

Megjithatë, ndër vite katërshja e famshme kanë pësuar relativisht ndryshime, por duke mbetur gjithnjë joshës.

19 transformimet e pabesueshme të aktorëve në filma (Foto) 19 transformimet e pabesueshme të aktorëve në filma (Foto)

Përveç dukjes, ata kanë tërhequr gjithnjë vëmendjen me fizikun e tyre të shkëlqyer.

Më poshtë mund të shihni kolazhe me fotografitë e aktorëve – dikur dhe tani. /Telegrafi/

Johnny Depp

Brad Pitt

Collin Farrell

Tom Cruise

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)