LAJMI I FUNDIT:

Kanita vë në pah linjat trupore në pozat me bikini

Kanita vë në pah linjat trupore në pozat me bikini

Ajo është rikthyer në një nga artistet e preferuara të publikut dhe jo vetëm.

Reklama

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Kanita Suma, e cila prej vitesh ka rrëmbyer zemrat e audiencës shqiptare.

E njëjta është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, gjersa nuk heziton të sjell imazhe e video të ndryshme.

Kanita (Foto: Instagram)

Krijuesja e hitit “S’jemi ne” së fundmi mori vëmendje me disa fotografi me bikini, në të cilat ka vënë në pah linjat trupore.

Të gjitha lajmet nga Kanita Suma
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Kanita Suma

“Nëse nuk godet shpirtin, ku është qëllimi”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Kanita (Foto: Instagram)

Komplimentet pranë këtyre pozave kanë qenë të shumta nga miqtë e fansat që mban në Instagram.

Kanita ndryshe këtë verë ka qenë më pasive me projekte muzikore, duke u përqendruar totalisht në veten e jetën jashtë angazhimeve. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by KANITA (@kanitasofficial)