LAJMI I FUNDIT:

Kanita Suma po rikthehet me projekt të ri muzikor pas disa muajsh

Kanita Suma po rikthehet me projekt të ri muzikor pas disa muajsh
Kanita (Foto: Instagram)

Ajo këtë verë ka qenë më pasive sa i përket projekteve të reja muzikore.

Reklama

Bëhet fjalë për artisten nga Maqedonia, Kanita Suma, e cila të fundit këngë e solli në muajin maj.

Duket se 20-vjeçarja ka nisur përgatitjet për një prurje të re dhe këtë e ka konfirmuar me anë të postimeve të fundit.

View this post on Instagram

A post shared by KANITA (@kanitasofficial)

Biondja ka ndarë disa fotografi e video në rrjete sociale, ku tregon se tashmë ka nisur edhe xhirimet e klipit.

“Po vjen”, ka shkruar ajo duke ndarë pamje nga një vend luksoz e me pamje të mahnitshme.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Reagimet në pjesën e komenteve kanë qenë të shumta, të cilët thonë se mezi po presin.

View this post on Instagram

A post shared by KANITA (@kanitasofficial)

Realizimi i fundit mbetet “Mos m’harro” që e solli saktësisht më 21 maj të këtij viti.

Për disa muaj ka arritur gjysmë milion klikimesh në platformën YouTube. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
David Beckham shkon me sandale me çorape në Javën e Modës në Paris

David Beckham shkon me sandale me çorape në Javën e Modës në Paris

Magazina
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Era Istrefi vjen me poza joshëse duke treguar barkun e saj të hollë

Era Istrefi vjen me poza joshëse duke treguar barkun e saj të hollë

Magazina
Kalo në kategori