LAJMI I FUNDIT:

Kanita paralajmëron këngën e re “Mos m’harro”

Kanita paralajmëron këngën e re “Mos m’harro”
Kanita Suma Foto: Instagram/kanirasofficial

Këngëtarja e njohur, Kanita, është tejet e dashur në tërë estradën shqiptare.

Reklama

Ajo që në moshë të vogël ka ‘rrëmbyer’ zemrat e fansave, të cilët po e përkrahin edhe në ditët e sotme.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka bërë të ditur se do të sjellë projektin e ri muzikor.

View this post on Instagram

A post shared by KANITA (@kanitasofficial)

“Mos m’harro” mban titullin prodhimtaria muzikore, për të cilin nuk dihet datë adekuate për lansim.

Po ashtu Kanita zgjodhi që të ndajë disa sekuenca nga klipi i këngës, ku shfaqej e mrekullueshme.

View this post on Instagram

A post shared by KANITA (@kanitasofficial)

“Lonely” në anën tjetër është hiti saj i fundit, që u lansua në YouTube rreth gjashtë muaj më parë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by KANITA (@kanitasofficial)

Në trend Magazina

Më shumë
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori