LAJMI I FUNDIT:

Julia Roberts publikon fotografi të rrallë të binjakëve të saj të cilët kanë mbushur 18 vjet

Julia Roberts publikon fotografi të rrallë të binjakëve të saj të cilët kanë mbushur 18 vjet
(Foto: Vanity Fair)

Njëra nga aktoret e preferuara të Hollywoodit, Julia Roberts, i ka habitur të gjithë kur ka postuar një fotografi të binjakëve në Instagram, duke pasur parasysh se ajo përpiqet ta mbajë jetën private larg syve të publikut.

Reklama

Me rastin e ditëlindjes së 18-të të vajzës Hazel Patricia dhe djalit Phinnaeus Walter, aktorja ka publikuar një imazh nga koha kur binjakët ishin të vegjël.

“18. Ju dua”, ka shkruar aktorja krahas fotografisë, e cila ka mbledhur afro gjysmë milion pëlqime.

Julia ka binjakët me bashkëshortin e saj, kameramanin Daniel Moder, ndërsa kanë edhe një djalë 15 vjeçar, Henry Daniel.

Çifti u takua në xhirimet e filmit “Mexican”, në të cilin Roberts luan me Brad Pitt, ndësra Moder ishte kameraman. Ata më vonë u martuan në fermën e saj në Taos, New Mexico më 4 korrik 2002.

E ndërsa aktorja rrallë publikon fotografi private familjare, bashkëshorti i saj di të ndajë më shpesh me publikun në rrjetet sociale momentet e tyre të lumtura. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Neymar sërish në telashe në lidhjen me të dashurën shtatzënë, xhirohet me dy femra në Spanjë

Magazina
Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Refugjate e luftës - Kosovarja Atdhetare Hoxha martohet me yllin anglez të ragbit

Magazina
Me imazhe provokuese para pasqyrës, Morena Taraku shfaqet në super formë

Me imazhe provokuese para pasqyrës, Morena Taraku shfaqet në super formë

Magazina
Pas gjyqit famëkeq me Johnny Depp, Amber Heard rikthehet me rol të madh në filmin e ri

Pas gjyqit famëkeq me Johnny Depp, Amber Heard rikthehet me rol të madh në filmin e ri "In The Fire"

Magazina
Naomi Campbell flet hapur për abuzimin me drogën dhe alkoolin: Po vrisja veten

Naomi Campbell flet hapur për abuzimin me drogën dhe alkoolin: Po vrisja veten

Magazina
Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Publikohet traileri për dokumentarin e Beckham, nëna e tij shqetësohej se do të humbte gjithçka për shkak të Victorias

Magazina
Kalo në kategori