LAJMI I FUNDIT:

Jori Delli tregon linjat atraktive në një fotosesion në bikini

Jori Delli tregon linjat atraktive në një fotosesion në bikini

Modelja e njohur shqiptare, Jori Delli u bë edhe më e njohur për publikun pas pjesëmarrjes në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania 2.

Bukuroshja nga Shqipëria pas kësaj u bë ndër emrat më të komentuar në media rozë, ndërsa ajo po vazhdon me angazhimet profesionale.

Së fundmi, Jori ka sjellur një fotosesion tejet joshëse në të cilin shfaqet në bikini me ngjyra të ndryshme.

Foto: Jori Delli/Instagram

Modelja mori vëmendje me linjat tejet joshëse, teksa dukej plot sharmë në rroba banjë të ndryshme, flokët të gjata dhe grim të theksuar.

Foto: Jori Delli/Instagram

Ndërkohë, komentet pozitive nuk munguan nga ana e fansave të saj sipër imazheve.

Me protagoniste në klip Jori Dellin, Noizy paralajmëron këngën e re "Send me your location"
Lexo po ashtu Me protagoniste në klip Jori Dellin, Noizy paralajmëron këngën e re "Send me your location"

Përveç kësaj, Jori e shohim edhe në videoklipin e ri të reperit të njohur, Noizy dhe Sfera Ebbasta “Location”  ku ajo është protagoniste. /Telegrafi/

Foto: Jori Delli/Instagram

Foto: Jori Delli/Instagram

Foto: Jori Delli/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Ish-gruaja e Dani Alves poston një selfie pak pasi ish-ylli i Barcelonës u shpall fajtor për përdhunim

Ish-gruaja e Dani Alves poston një selfie pak pasi ish-ylli i Barcelonës u shpall fajtor për përdhunim

Magazina
Kiara Tito heq nga Instagrami Luiz Ejllin?

Kiara Tito heq nga Instagrami Luiz Ejllin?

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Ilnisa i ulet në prehër Meritonit, ky i fundit i këndon: Moj biondinë me sytë e zi

Ilnisa i ulet në prehër Meritonit, ky i fundit i këndon: Moj biondinë me sytë e zi

Magazina
Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Magazina
Rita Ora flet në emisionin e famshëm amerikan

Rita Ora flet në emisionin e famshëm amerikan "The View" për Kosovën: Po të mos emigronim, me gjasë nuk do të isha këtu ku jam sot

Magazina
Kalo në kategori