LAJMI I FUNDIT:

Jonida Maliqi vjen me shumë stil për 28 nëntor, teksa pozon nga Kalaja e Krujës

Jonida Maliqi vjen me shumë stil për 28 nëntor, teksa pozon nga Kalaja e Krujës
Foto: Jonida Maliqi/Instagram

Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi, është shumë e komentuar për dukjen dhe stilin e saj.

Reklama

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, Jonida me rastin e festës së flamurit ka realizuar disa fotografi të veçanta në një lokacion shumë historik.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi, të realizuara në Kalanë e Krujës, më konkretisht te pjesa e fronteve.

E veshur me një kostum prej sateni ngjyrë të kuq, Jonida është dukur mjaft bukur dhe në sinkron me ngjyrat e festës së 28 nëntorit.

Ndonëse nuk lejohet që vizitorët të realizojnë fotografi në këtë pjesë të muzeut historik, këngëtarja ka bërë një përjashtim të vogël, duke dashur të urojë në mënyrë më të veçantë fansat e saj për festën e flamurit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adriana Matoshi publikon fotografi me bikini nga pushimet në Egjipt

Adriana Matoshi publikon fotografi me bikini nga pushimet në Egjipt

Magazina
Jake nga “Two and a Half Men” tashmë është i panjohur, ka ndryshuar shumë në dukje dhe i është përkushtuar fesë

Jake nga “Two and a Half Men” tashmë është i panjohur, ka ndryshuar shumë në dukje dhe i është përkushtuar fesë

Magazina

"Boll se le nam" - Bledi Mane dhe Nita Latifi përballen në studio pas debateve virtuale

Magazina
Gisele Bundchen në një paraqitje të rrallë me motrën binjake

Gisele Bundchen në një paraqitje të rrallë me motrën binjake

Magazina
Era Rusi rikthehet pas disa viteve me këngën e re

Era Rusi rikthehet pas disa viteve me këngën e re "Kur të merr malli"

Magazina
Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Magazina
Kalo në kategori