Bukuroshja nga Peja Arta Nitaj, e cila këtë vit është kthyer në një prej personazheve më mediatikë, vazhdon ende të jetë shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan çdo ditë me fansat imazhe të ndryshme, në të shumicën prej të cilave shfaqet provokuese dhe atraktive.

Bruno shfaqet krah Artës në rrjetet sociale (Foto) Bruno shfaqet krah Artës në rrjetet sociale (Foto)

E tillë, Arta ose e njohur ndryshe si ‘Xhesika’ e “O Sa Mirë” vjen edhe në fotografinë e fundit.

Ndryshe nga pozat e vazhdueshme që publikon kur është në det, pishinë, apo në ndonjë vend tjetër ekzotik, kësaj radhe ajo zgjodhi një tjetër prapavijë.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Një fushë gjelbërimi me misër, duket ta ketë bërë Artën për vete, e cila ka pozuar mjaft provokuese në një ‘selfie’ të cilën e ka hedhur në Instagram.

Përndryshe, tash e një kohë flitet se modelja dhe aktorja është në lidhje me këngëtarin Bruno. /Telegrafi/