Disa javë më parë, emisioni Prive zbuloi lidhjen më të re në shoubizin shqiptar – atë mes Brunos nga ‘Threedots’ dhe bukuroshes Arta Nitaj.

Dyshja ndihen më të dashuruar se kurrë dhe këtë e dëshmojnë të gjithë ata që i shohin bashkë.

Lajmet e fundit nga estrada shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga estrada shqiptare (Foto/Video)

Por, deri në këtë moment, krahas disa sinjaleve me postime në vende të njejta, Bruno, i cili shquhet për një jetë private hermetike nuk është se ka zbuluar shumë nga marrëdhënia me Artën.

E një hap i ri është bërë para pak minutash në rrjete sociale nga këngëtari i cili ka postuar për të parën herë, ndonëse në një imazh jo të plotë.

Krah personit të zemrës me mbishkrimin KARMA sipër fytyrave, Bruno ka dashur që megjithatë, të ruajë një ‘dozë’ misterioze në lidhjen e tij të fortë me pejanen. /Prive/Telegrafi/