Ajo është e njohur për dashurinë e madhe që ka për flokët e saj.

Dhe këngëtarja, Jessie J, 32-vjeçare, provoi disa paruke nga koleksioni i saj ndërsa është izoluar në shtëpinë e saj në Los Angeles.

Këngëtarja dhe tekstshkruesja angleze dukej e jashtëzakonshme e veshur me një fustan bardh e zi, përpara se ta ndryshonte stilin e flokëve për një version blu të guximshëm.

Jessie J (Foto: Instagram)

Dukej sikur Jessie J ishte akoma në një stil më të vjetër, por ajo ende arriti të dukej në modë.

Të gjitha lajmet nga Jessie J Të gjitha lajmet nga Jessie J

Përderisa po arrin të argëtojë veten në shtëpinë e saj në LA, është e drejtë të themi se nuk do të mërzitet këtë kohë.

Jessie J (Foto: Instagram)

Ylli anglez gjatë kësaj periudhe po ashtu u përfol për lidhjen me aktorin Channing Tatum, me të cilin është ndarë dhe bashkuar sërish.

Daljet e tyre së fundmi konfirmuan se dyshja janë akoma bashkë.

Javën e kaluar, të njëjtit u panë jashtë për një udhëtim me motor së bashku. /Telegrafi/

Jessie J dhe Channing Tatum (Foto: Instagram)