LAJMI I FUNDIT:

Jennifer Aniston dhe Adam Sandler konfirmojnë vazhdimin e filmit “Murder Mystery”, në Netflix

Jennifer Aniston dhe Adam Sandler konfirmojnë vazhdimin e filmit  “Murder Mystery”, në Netflix
Foto: Netflix

Jennifer Aniston dhe Adam Sandler kohët e fundit konfirmuan se do të marrin pjesë në një vazhdim të komedisë së vitit 2019 “Mureder Myster”.

Reklama

Aktorët njoftuan se ishin duke u përgatitur për të luajtur në filmin e ardhshëm të Netflix, të titulluar aktualisht “Murder Mystery 2”, gjatë eventit të takimit me fansa Tudum, që u zhvillua të shtunën, shkruan DailyMail.

Zhvillimi i një filmi komedi u raportua fillimisht vetëm disa muaj pas publikimit të tij fillestar, megjithëse përfshirja e aktororëve nuk u konfirmua në atë kohë.

Foto: Getty Images

Gjatë bisedës së dyshes, e cila u nda në postimin e një llogarie të tifozëve në Twitter, Sandler foli për temën e një filmi tjetër duke i sugjeruar Aniston që ata duhet të darkojnë në të ardhmen e afërt.

Aktorja 52-vjeçare më pas propozoi që ata të dy të takoheshin në shumë raste, edhe pse aktori i saj 55-vjeçar vuri në dukje se ‘shumë njerëz vdiqën’ herën e fundit që e bënë këtë.

Foto: Wire Images

Ylli i “Friends” vuri në dukje se përvojat e tyre ndodhën në filmin origjinal “Mureder Myster” dhe se më pak vdekje duhet të ndodhin gjatë daljes së tyre të ardhshme.

Fot: Daily Mail

Filmi origjinal “Murder Myster” paraqiti Aniston dhe Sandler si Audrey dhe Nick Spitz, një çift nga New York të cilët përfshihen në një hetim lidhur me një incident në jahtin e një miliarderi.

Gjithashtu të përfshirë në filmin i drejtuar nga Kyle Newacheck janë: Luke Evans, Gemma Arterton dhe Terence Stamp.

Foto: Daily Mail

Komedia u shikua nga miliona familje në ditët e para të lansimit të tij dhe mori vlerësime të përziera nga kritikët.

Data e publikimit të “Murder Mystery 2” nuk është përcaktuar ende. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Shpërthim zjarri në xhirimet e

Shpërthim zjarri në xhirimet e "Gladiator 2", disa anëtarë të ekipit dërgohen me urgjencë në spital

Magazina
Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Ofendoi vajzat nga

Ofendoi vajzat nga "Përputhen" - Luiz Ejlli rikthehet si opinionist dhe sqaron deklaratat për emisionin

Magazina
Robert Berisha thotë se ruan raporte miqësore me Nora Istrefin: E kam dhe gjithmonë do ta kem shoqe

Robert Berisha thotë se ruan raporte miqësore me Nora Istrefin: E kam dhe gjithmonë do ta kem shoqe

Magazina
Kalo në kategori