LAJMI I FUNDIT:

Jameela Jamil rrëfen se tërhoqi një muskul në një vend shumë delikat në xhirimet e “She-Hulk: Attorney At Law”

Jameela Jamil rrëfen se tërhoqi një muskul në një vend shumë delikat në xhirimet e “She-Hulk: Attorney At Law”
(Foto: Instagram/jameelajamil)

Jameela Jamil e ka tepruar paksa në xhirimet e “She-Hulk: Attorney At Law” duke pranuar se tërhoqi një muskul delikat në një vend të vështirë.

Reklama

Duke folur për personazhin e saj, Titania – një ndikuese e mediave sociale me forcë mbinjerëzore – ajo pranoi se u angazhua shumë fizikisht për rolin, pasi shumicën e marifeteve i bëri vet.

“Më dhimbte i gjithë trupi, në vende që vërtet nuk e dija se ekzistonin”, ka pohuar aktorja për Entertainment Tonight.

(Foto: Instagram/jameelajamil)

“Me siguri do t’ju duhet ta censuroni këtë për mua, por unë tërhoqa një muskul në rektumin tim. As që e dija se ishte e mundur”, ka treguar tutje 36-vjeçarja.

Jameela Jamil: Aborti ka qenë vendimi më i mirë që kam marrë në jetë
Lexo po ashtu Jameela Jamil: Aborti ka qenë vendimi më i mirë që kam marrë në jetë

Për këtë rol, Jamila mësoi jiu-jitsu dhe kung-fu dhe luftime ajrore, duke shtuar se ishte një hap i madh jashtë zonës së saj të rehatisë.

“Unë i bëj të gjitha marifetet e mia (në film). Dhe kjo ishte diçka që nuk e kam bërë kurrë më parë, sepse preferoj të shtrihem përreth”, ka shtuar aktorja. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Soni Malaj mahnit me fizikun atraktiv, ndërsa publikon imazhe në bikini

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Rikthehen sërish bashkë - Ariana Lirey bën tatuazh mbiemrin e Don Xhonit

Magazina
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

E pyesin vazhdimisht për Kiarën, Luizi iu përgjigjet ndjekësve: Asnjëri prej jush nuk e do aq shumë sa e dua unë

Magazina
Kalo në kategori