Jennifer Lopez konsiderohet si një ndër femrat më të bukura në rruzullin tokësor.

Këngëtarja 49-vjeçare është mjaft aktive në rrjetet sociale duke sjell imazhe dhe video të ndryshme.

Artistja shihet e pa kuruar dhe pa ‘make-up’ në një fotografi të publikuar në llogarinë personale në Instagram.

J.LO, e cila duket e përsosur për vite me radhë, duket se ka dashur ta provoj se pse ajo është një nga gratë më të bukura në botë.

Jo vetëm që duket e përsosur në skenat filmike dhe qilimin e kuq, këngëtarja dhe aktorja duket e bukur edhe kur “ndalen të gjitha dritat”.

Jennifer Lopez dhe Jane Fonda mahnitën me perfomancën live të Albert Stanajt për Krishtlindje Jennifer Lopez dhe Jane Fonda mahnitën me perfomancën live të Albert Stanajt për Krishtlindje

Përndryshe, latino-amerikania në dy vjetët e fundit është në lidhje me ish-sportistin, Alex Rodriguez.

Theksojmë se javë më parë bukuroshja ka mbetur e mahnitur me performancën e këngëtarit shqiptar, Albert Stanaj. /Telegrafi/