0Shares

Ish-sulmuesi i Juventusit ka qëndruar dje në kryeqytetin shqiptar të Tiranës.

E gjithë kjo si pjesë e organizimi të Ligës së Kampionëve të Plaza Hotel, ku David Trezeguet më pas është parë në një prej lokaleve të natës teksa shoqërohej prej prezantueses seksi shqiptare Einxhel Shkira.

Kjo e fundit ka publikuar disa fotografi dhe video në llogarinë personale të Instagramit teksa vallëzon dhe shoqërohet me legjendën franceze të futbollit.

“Nuk është siç duket”, ka shkruar Shkira në Instagram, duke thënë se futbollisti “harroi të kërcej”. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)