LAJMI I FUNDIT:

Inxhinieri i Google hidhet për vdekje nga kati i 14-të i selisë në New York

Inxhinieri i Google hidhet për vdekje nga kati i 14-të i selisë në New York

Një inxhinier i Google, 31-vjeçar, u hodh për vdekje nga kati i 14-të i selisë së kompanisë në qytetin e New York-ut.

Reklama

Burri i cili nuk është identifikuar publikisht, u gjet në tokë rreth orës 23:30 të së enjtes, transmeton Telegrafi.

Policia mori telefonata të shumta në lidhje me incidentin dhe autoritetet thanë se ai u gjet pa ndjenja.

Ai u dërgua me urgjencë në spitalin Bellevue, ku më vonë u shpall i vdekur.

Siç raportohet, oficerët gjetën gjurmët e duarve në tarracën e katit të 14-të, thanë burimet për New York Post.

Nuk kishte asnjë shënim vetëvrasjeje.

Ky është punonjësi i dytë i Google që thuhet se i mori jetën vetës pasi kolegu i tij Jacob Pratt, 33 vjeç, u gjet i vdekur brenda banesës së tij më 16 shkurt. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Vrasja e policit në veri, avokati serb Stojkoviq: Sulmi nuk do të ishte i mundur pa mbështetjen e Aleksandar Vuçiqit dhe BIA-s për FSB-në ruse

Vrasja e policit në veri, avokati serb Stojkoviq: Sulmi nuk do të ishte i mundur pa mbështetjen e Aleksandar Vuçiqit dhe BIA-s për FSB-në ruse

Serbia
Macron thotë se Franca do të tërheqë ambasadorin dhe trupat nga Nigeri

Macron thotë se Franca do të tërheqë ambasadorin dhe trupat nga Nigeri

Botë
A po përgatitet Serbia për një luftë të re në Ballkan? Ja çfarë thonë mediat gjermane dhe çfarë thonë në Beograd

A po përgatitet Serbia për një luftë të re në Ballkan? Ja çfarë thonë mediat gjermane dhe çfarë thonë në Beograd

Serbia
Ushtria e Ukrainës publikon pamje nga fusha e betejës nga fshati i vogël menjëherë në jug të qytetit të Bakhmutit

Ushtria e Ukrainës publikon pamje nga fusha e betejës nga fshati i vogël menjëherë në jug të qytetit të Bakhmutit

Botë
Stojkoviq: Nuk ka dyshim se personat e armatosur janë nën komandën e BIA-s, FSB-ja dhe GRU-ja ruse me anë të propagandës kanë nxitur serbët për një konflikt me shqiptarët

Stojkoviq: Nuk ka dyshim se personat e armatosur janë nën komandën e BIA-s, FSB-ja dhe GRU-ja ruse me anë të propagandës kanë nxitur serbët për një konflikt me shqiptarët

Serbia
Ukrainasit godasin ndërtesën e FSB-së në Kursk, droni u përplas në qendër të qytetit në perëndim të Rusisë

Ukrainasit godasin ndërtesën e FSB-së në Kursk, droni u përplas në qendër të qytetit në perëndim të Rusisë

Evropa
Kalo në kategori