LAJMI I FUNDIT:

“Infrakos”, emërohet Bordi i ri i përkohshëm

“Infrakos”, emërohet Bordi i ri i përkohshëm
Foto: Ilustrim

Qeveria e Kosovës miratoi sot edhe Bordin e përkohshëm të drejtorëve të Ndërmarrjes publike “Infrakos”.

Reklama

Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli bëri të ditur përbërjen e re të Bordit.

Kryesues i Bordit të Infrakosit është Enis Berisha, anëtarë janë Ardita Salihu, Fitnete Ismaili dhe Afrim Mehmetaj. /Telegrafi/