LAJMI I FUNDIT:

Ia kopjon strategjitë, fituesi i Big Brother në Kanada dëgjon për Luizin: Një ikonë e vërtetë, ai është duke dominuar në Shqipëri

Ia kopjon strategjitë, fituesi i Big Brother në Kanada dëgjon për Luizin: Një ikonë e vërtetë, ai është duke dominuar në Shqipëri

Kevin Jacobs është një emër jo pak i njohur në Kanada.

Reklama

Kjo pasi ai është fitues i një edicioni të spektaklit Big Brother atje, ku me paraqitjen e tij është shquar si një fenomen më vete.

Thuhet vazhdimisht se këngëtari shqiptar Luiz Ejlli, i cili është pjesëmarrës i edicionit të sivjetmë të Big Brother VIP Albania, e ka pasur inspirim kanadezin e famshëm.

Pas mbarimit të spektaklit, Olta Gixhari qanë me dënesë: Është shumë e dhunshme këtu, nuk mundem më - dua të iki
Lexo po ashtu Pas mbarimit të spektaklit, Olta Gixhari qanë me dënesë: Është shumë e dhunshme këtu, nuk mundem më - dua të iki

Kjo pasi Luizi së fundmi iu ngriti një kurth Armaldos dhe Kristit, duke i ftuar së bashku në një thyerje rregullash, e cila i çoi të tre së bashku në televotim – një gjë e cila mesa duket ka ndodhur edhe në Big Brother në Kanada.

“Ah, të gjithë u thonë atyre se janë të sigurt dhe më pas ‘boom’ i nominoi”, shkroi kanadezi Kevin Jacobs, para se të pranonte një mesazh nga një ndjekës ku i shkruante: “Sapo ka ndodhur në Big Brother VIP Albania. Mbreti ynë sapo bëri lëvizjen e banjës dhe tha se mori shembull nga Big Brother në Kanada. lëvizje gjeniale”.

Ndërkohë, Kevin i është përgjigjur duke i shkruar: “Dikush më ka thënë se ai djalë më ka studiuar mua”.

Pasi dëgjoi për fenomenin ‘Luiz Ejlli’, kanadezi nuk nguroi të shprehte përkrahjen e tij për këngëtarin shkodran edhe në InstaStory.

“Një duartrokitje për këtë ikonë dhe fansat e tij të mrekullueshëm. Luiz Ejlli është duke dominuar në Big Brother VIP dhe ju dërgoj dashurinë time nga Shqipëria”, ka shkruar Jacobs në InstaStory. /Telegrafi/

Foto: Luiz Ejlli/InstaStory

Në trend Magazina

Më shumë
Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Butrint Avdyli
Era Istrefi vë në pah barkun e tonifikuar në fotosesionin e ri bardhë e zi në Instagram

Era Istrefi vë në pah barkun e tonifikuar në fotosesionin e ri bardhë e zi në Instagram

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori