Hugh Grant është bërë baba për herë të pestë në jetë.

Aktorja hollivudian dhe bashkëshortja Anna Eberstein kanë mirëpritur në jetë edhe një fëmijë.

Hugh dhe Anna nuk kanë komentuar ende, por ish e dashura e aktorit Elizabeth Hurley, ka bërë të ditur lajmin për mediat botërore.

“Ai është një djalë shumë i mirë. Ai do të mbetet shoku im më i mirë në jetë”, tha ajo për E! News.

Kujtojmë se dyshja për herë të parë u bën prindër të një djalë në vitin 2012 dhe tre vite më vonë të një vajze.

Hugh ka një tjetër djalë dhe vajzë me ish të dashurën, Tinglan Hong. /Telegrafi/

Reklama